CDR31BP101BFUP
KEMETKEMET
CDR31BP101BFUP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR31BP101BFUP
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
25000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR31BP101BFUP
Număr parc CDR31BP101BFUP Producător KEMET
Descriere CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 68419 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805N101F1GPL
CDR31BP101BFUP-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CDR31BP101BFUMAC
CDR31BP101BFUMAC
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP CER 100PF 100V BP 0805
In stoc: 6826 pcs
Descarca: CDR31BP101BFUMAC.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUPAC
CDR31BP101BFUPAC
In stoc: 4542 pcs
Descarca: CDR31BP101BFUPAC.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUMAP
CDR31BP101BFUMAP
Descarca: CDR31BP101BFUMAP.pdf
CDR31BP101BFUPAJ
CDR31BP101BFUPAJ
Descarca: CDR31BP101BFUPAJ.pdf
CDR31BP101BFUPAB
CDR31BP101BFUPAB