CDR03BX223BKWM
KEMETKEMET
CDR03BX223BKWM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR03BX223BKWM
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 100V BX 1808
Foi de date: CDR03BX223BKWM.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / RoHS neconformă
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR03BX223BKWM
Număr parc CDR03BX223BKWM Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.022UF 100V BX 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / RoHS neconformă
cantitate valabila 124049 pcs Fișa cu date CDR03BX223BKWM.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură BX
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume C1808P223K1XML7189
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1808 (4520 Metric)
capacitanță 0.022µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CDR03BX223BKWMAB
CDR03BX223BKWMAB
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP CER 0.022UF 100V BX 1808