CCR75CG101JP
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCR75CG101JP
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100PF 100V 5% AXIAL
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCR75CG101JP
Număr parc CCR75CG101JP Producător KEMET
Descriere CAP CER 100PF 100V 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 65815 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Serie Military, MIL-PRF-20, CCR75
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Can Alte nume C114G101J1G5CP
CCR75CG101JP-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial, Can
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose