CCR06CG153FMV
KEMETKEMET
CCR06CG153FMV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCR06CG153FMV
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 50V 1% RADIAL
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCR06CG153FMV
Număr parc CCR06CG153FMV Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.015UF 50V 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5729 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serie Military, MIL-PRF-20/36, CCR06
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume C066G153F5G5CM
CCR06CG153FMV-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm) Caracteristici -
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 0.015µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 0.015µF Aplicații General Purpose