CCR05CG271FMV
KEMETKEMET
CCR05CG271FMV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCR05CG271FMV
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 270PF 200V 1% RADIAL
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCR05CG271FMV
Număr parc CCR05CG271FMV Producător KEMET
Descriere CAP CER 270PF 200V 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21886 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serie Military, MIL-PRF-20, CCR05
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume C056G271F2G5CM
CCR05CG271FMV-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm) Caracteristici -
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 270pF Aplicații General Purpose