CBR08C820F1GAC
KEMETKEMET
CBR08C820F1GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR08C820F1GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 82PF 100V NP0 0805
Foi de date: CBR08C820F1GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR08C820F1GAC
Număr parc CBR08C820F1GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 82PF 100V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 210195 pcs Fișa cu date CBR08C820F1GAC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 82pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 82pF