CBR08C180F5GAC
KEMETKEMET
CBR08C180F5GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR08C180F5GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 18PF 50V NP0 0805
Foi de date: CBR08C180F5GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR08C180F5GAC
Număr parc CBR08C180F5GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 18PF 50V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 413996 pcs Fișa cu date CBR08C180F5GAC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-17327-2
CBR08C180F5GAC-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss
Rata de eșec - descriere detaliata 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 18pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency