CBR06C360FAGAC
KEMETKEMET
CBR06C360FAGAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR06C360FAGAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 36PF 250V C0G/NP0 0603
Foi de date: CBR06C360FAGAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR06C360FAGAC
Număr parc CBR06C360FAGAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 36PF 250V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133893 pcs Fișa cu date CBR06C360FAGAC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 339-8683-6
339-8683-6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss
Rata de eșec - descriere detaliata 36pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 36pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency