CBR06C130F5GAC
KEMETKEMET
CBR06C130F5GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR06C130F5GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 13PF 50V NP0 0603
Foi de date: CBR06C130F5GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR06C130F5GAC
Număr parc CBR06C130F5GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 13PF 50V NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 938653 pcs Fișa cu date CBR06C130F5GAC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 13pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 13pF