CBR06C100J5GAC
KEMETKEMET
CBR06C100J5GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR06C100J5GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER SMD CBR 0603 10PF 50V 5%
Foi de date: CBR06C100J5GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR06C100J5GAC
Număr parc CBR06C100J5GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER SMD CBR 0603 10PF 50V 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2797009 pcs Fișa cu date CBR06C100J5GAC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie HiQ-CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 399-17686-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Rata de eșec - descriere detaliata 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 10pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency