CBR04C180F1GAC
KEMETKEMET
CBR04C180F1GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR04C180F1GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 0402
Foi de date: CBR04C180F1GAC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CBR04C180F1GAC
Număr parc CBR04C180F1GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 652810 pcs Fișa cu date CBR04C180F1GAC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 399-11250-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 18pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 18pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency