CBR04C120F2GAC
KEMETKEMET
CBR04C120F2GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR04C120F2GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 12PF 200V 1% COG 0402
Foi de date: CBR04C120F2GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR04C120F2GAC
Număr parc CBR04C120F2GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 12PF 200V 1% COG 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136982 pcs Fișa cu date CBR04C120F2GAC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie HiQ-CBR
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 399-16329-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Rata de eșec - descriere detaliata 12pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 12pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency