CA064C471K5RACTU
KEMETKEMET
CA064C471K5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA064C471K5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ARRAY 470PF 50V X7R 0612
Foi de date: CA064C471K5RACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CA064C471K5RACTU
Număr parc CA064C471K5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP ARRAY 470PF 50V X7R 0612 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 715561 pcs Fișa cu date CA064C471K5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Coeficientul de temperatură X7R Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)