C927U331KZYDAAWL45
KEMETKEMET
C927U331KZYDAAWL45 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C927U331KZYDAAWL45
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL
Foi de date: C927U331KZYDAAWL45.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C927U331KZYDAAWL45
Număr parc C927U331KZYDAAWL45 Producător KEMET
Descriere CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3474 pcs Fișa cu date C927U331KZYDAAWL45.pdf
Tensiune - evaluat 440VAC Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5P (B)
Dimensiune / Dimensiune 0.354" Dia (9.00mm) Serie C900
Evaluări X1, Y2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc capacitanță 330pF