C911U102MUWDBAWL40
KEMETKEMET
C911U102MUWDBAWL40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C911U102MUWDBAWL40
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C911U102MUWDBAWL40
Număr parc C911U102MUWDBAWL40 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 227239 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 400VAC Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5U (E)
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie C900
Evaluări X1, Y1 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc capacitanță 1000pF