C901U331KVYDCAWL40
KEMETKEMET
C901U331KVYDCAWL40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C901U331KVYDCAWL40
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Mesaj
Specificațiile C901U331KVYDCAWL40
Număr parc C901U331KVYDCAWL40 Producător KEMET
Descriere CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 324293 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 400VAC
Toleranţă 330pF Grosime (Max) Y5P (B)
Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm) Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia (7.00mm)
Serie C900 Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută Safety Evaluări X1, Y1
Polarizare Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C901U331KVYDCAWL40 Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec Formed Leads - Kinked Descriere extinsă 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL