C44APGP5100ZE0J
KEMETKEMET
C44APGP5100ZE0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C44APGP5100ZE0J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL
Foi de date: 1.C44APGP5100ZE0J.pdf2.C44APGP5100ZE0J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C44APGP5100ZE0J
Număr parc C44APGP5100ZE0J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3033 pcs Fișa cu date 1.C44APGP5100ZE0J.pdf2.C44APGP5100ZE0J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1200V (1.2kV) Tensiunea nominală - AC 500V
Toleranţă ±5% terminare Threaded, Male
Dimensiune / Dimensiune 2.165" Dia (55.00mm) Serie C44A
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis, Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.878" (22.30mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 5.512" (140.00mm) Caracteristici -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3 mOhms Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 10µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can capacitanță 10µF