C44AFGP6130ZA0J
KEMETKEMET
C44AFGP6130ZA0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C44AFGP6130ZA0J
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 130UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: 1.C44AFGP6130ZA0J.pdf2.C44AFGP6130ZA0J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C44AFGP6130ZA0J
Număr parc C44AFGP6130ZA0J Producător KEMET
Descriere CAP FILM 130UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2246 pcs Fișa cu date 1.C44AFGP6130ZA0J.pdf2.C44AFGP6130ZA0J.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±5% terminare Threaded, Male
Dimensiune / Dimensiune 2.559" Dia (65.00mm) Serie C44A
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 399-18475
44AFGP6130ZA0J
C44AFGP6130ZA0J-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis, Stud Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.878" (22.30mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 5.512" (140.00mm)
Caracteristici - ESR (rezistență în serie echivalentă) 4 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 130µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
capacitanță 130µF Aplicații General Purpose