C430C822K2G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C430C822K2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
Foi de date: C430C822K2G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C430C822K2G5TA
Număr parc C430C822K2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 535492 pcs Fișa cu date C430C822K2G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serie Aximax 400
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial capacitanță 8200pF