C430C822G2G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C430C822G2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
Foi de date: C430C822G2G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C430C822G2G5TA
Număr parc C430C822G2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 464946 pcs Fișa cu date C430C822G2G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serie Aximax 400
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial capacitanță 8200pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C430C822J2G5TA
C430C822J2G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
In stoc: 504200 pcs
Descarca: C430C822J2G5TA.pdf
RFQ
C430C822G2G5TA7200
C430C822G2G5TA7200
Producători: KEMET