C420C152F2G5TA
KEMETKEMET
C420C152F2G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C420C152F2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 200V C0G AXIAL
Foi de date: C420C152F2G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C420C152F2G5TA
Număr parc C420C152F2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 1500PF 200V C0G AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258394 pcs Fișa cu date C420C152F2G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serie Aximax 400
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial capacitanță 1500pF