C410C620F3G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C410C620F3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Foi de date: C410C620F3G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C410C620F3G5TA
Număr parc C410C620F3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513629 pcs Fișa cu date C410C620F3G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serie Aximax 400
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 62pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial capacitanță 62pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C410C569D3G5TA7200
C410C569D3G5TA7200
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 AXIAL
In stoc: 968986 pcs
Descarca: C410C569D3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C569DAG5TA
C410C569DAG5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 AXIAL
In stoc: 803393 pcs
Descarca: C410C569DAG5TA.pdf
RFQ
C410C620F3G5TA7200
C410C620F3G5TA7200
Descriere: CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 AXIAL