C410C362F2G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C410C362F2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 3600PF 200V C0G AXIAL
Foi de date: C410C362F2G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C410C362F2G5TA
Număr parc C410C362F2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 3600PF 200V C0G AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 302179 pcs Fișa cu date C410C362F2G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serie Aximax 400
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 3600pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial capacitanță 3600pF