C410C302F2G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C410C302F2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 3000PF 200V C0G AXIAL
Foi de date: C410C302F2G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C410C302F2G5TA
Număr parc C410C302F2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 3000PF 200V C0G AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 302631 pcs Fișa cu date C410C302F2G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serie Aximax 400
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 3000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial capacitanță 3000pF