C340C335M5U5CA
KEMETKEMET
C340C335M5U5CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C340C335M5U5CA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 3.3UF 50V Z5U RADIAL
Foi de date: C340C335M5U5CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C340C335M5U5CA
Număr parc C340C335M5U5CA Producător KEMET
Descriere CAP CER 3.3UF 50V Z5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6954 pcs Fișa cu date C340C335M5U5CA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-2192
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.460" (11.68mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
capacitanță 3.3µF Aplicații General Purpose