C335C683F1G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C335C683F1G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 68NF 100V C0G 1%
Foi de date: C335C683F1G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C335C683F1G5TA
Număr parc C335C683F1G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 68NF 100V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36365 pcs Fișa cu date C335C683F1G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.400" (10.16mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.068µF