C331C622KAG5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C331C622KAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 6.2NF 250V C0G 10%
Foi de date: C331C622KAG5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C331C622KAG5TA
Număr parc C331C622KAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 6.2NF 250V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 359009 pcs Fișa cu date C331C622KAG5TA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C331C622KAG5TA Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER RAD 6.2NF 250V C0G 10%