C331C334G5G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C331C334G5G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 330NF 50V C0G 2%
Foi de date: C331C334G5G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C331C334G5G5TA
Număr parc C331C334G5G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 330NF 50V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49428 pcs Fișa cu date C331C334G5G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.250" (6.35mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.33µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.33µF