C328C124K3G5TA
KEMETKEMET
C328C124K3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C328C124K3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10%
Foi de date: C328C124K3G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C328C124K3G5TA
Număr parc C328C124K3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239036 pcs Fișa cu date C328C124K3G5TA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C328C124K3G5TA Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10%