C327C680K3G5TA
KEMETKEMET
C327C680K3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C327C680K3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 68PF 25V C0G 10%
Foi de date: C327C680K3G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C327C680K3G5TA
Număr parc C327C680K3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 68PF 25V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 762299 pcs Fișa cu date C327C680K3G5TA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C327C680K3G5TA Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER RAD 68PF 25V C0G 10%
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C327C680K3G5TA7301
C327C680K3G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 RADIAL