C327C511J3G5TA7301
KEMETKEMET
C327C511J3G5TA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C327C511J3G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL
Foi de date: C327C511J3G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C327C511J3G5TA7301
Număr parc C327C511J3G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 888584 pcs Fișa cu date C327C511J3G5TA7301.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 510pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului 0.200" (5.08mm) Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 Ripple Current - Frecvență scăzută Bypass, Decoupling
Evaluări - Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C327C511J3G5TA7301
Stil de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.320" (8.13mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec Formed Leads - Kinked
Descriere extinsă 510pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL