C327C362JAG5TA
KEMETKEMET
C327C362JAG5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C327C362JAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 5%
Foi de date: C327C362JAG5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C327C362JAG5TA
Număr parc C327C362JAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513969 pcs Fișa cu date C327C362JAG5TA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.320" (8.13mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 3600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 3600pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C327C362G3G5TA
C327C362G3G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 RAD
In stoc: 242667 pcs
Descarca: C327C362G3G5TA.pdf
RFQ
C327C362JAG5TA7301
C327C362JAG5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 3600PF 250V C0G/NP0 RAD