C325C823F1G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C325C823F1G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD
Foi de date: C325C823F1G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C325C823F1G5TA
Număr parc C325C823F1G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34943 pcs Fișa cu date C325C823F1G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.082µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.082µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C325C823F3G5TA7301
C325C823F3G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.082UF 25V C0G/NP0 RAD
In stoc: 40668 pcs
Descarca: C325C823F3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C823F1G5TA7301
C325C823F1G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD