C325C683J3G5TA
Prezentarea produsului
Număr parc: C325C683J3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 68NF 25V C0G 5%
Foi de date: C325C683J3G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C325C683J3G5TA
Număr parc C325C683J3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 68NF 25V C0G 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 289999 pcs Fișa cu date C325C683J3G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.068µF