C325C102KAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C325C102KAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 1NF 250V C0G 10%
Foi de date: C325C102KAG5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C325C102KAG5TA
Număr parc C325C102KAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 1NF 250V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 888710 pcs Fișa cu date C325C102KAG5TA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C325C102KAG5TA Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER RAD 1NF 250V C0G 10%
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C325C103F2G5TA
C325C103F2G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 10000PF 200V C0G/NP0 RAD
In stoc: 35351 pcs
Descarca: C325C103F2G5TA.pdf
RFQ
C325C102KAG5TA7301
C325C102KAG5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 RAD