C324C823K1G5TA7301
KEMETKEMET
C324C823K1G5TA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C324C823K1G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD
Foi de date: C324C823K1G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C324C823K1G5TA7301
Număr parc C324C823K1G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.082UF 100V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 247240 pcs Fișa cu date C324C823K1G5TA7301.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.84mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.082µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C324C823J3G5TA
C324C823J3G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER RAD 82NF 25V C0G 5%
In stoc: 324908 pcs
Descarca: C324C823J3G5TA.pdf
RFQ
C324C823K3G5TA7301
C324C823K3G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.082UF 25V C0G/NP0 RAD
In stoc: 335698 pcs
Descarca: C324C823K3G5TA7301.pdf
RFQ
C324C823K1G5TA
C324C823K1G5TA
Descriere: CAP CER RAD 82NF 100V C0G 10%