C324C362JAG5TA
KEMETKEMET
C324C362JAG5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C324C362JAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 5%
Foi de date: C324C362JAG5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C324C362JAG5TA
Număr parc C324C362JAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 521113 pcs Fișa cu date C324C362JAG5TA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.84mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 3600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 3600pF