C323C511G3G5TA7301
KEMETKEMET
C323C511G3G5TA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C323C511G3G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Foi de date: C323C511G3G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C323C511G3G5TA7301
Număr parc C323C511G3G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 298424 pcs Fișa cu date C323C511G3G5TA7301.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 510pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 510pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C323C511J3G5TA
C323C511J3G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL
In stoc: 788393 pcs
Descarca: C323C511J3G5TA.pdf
RFQ
C323C511G3G5TA
C323C511G3G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL