C323C124F5G5TA7301
KEMETKEMET
C323C124F5G5TA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C323C124F5G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.12UF 50V C0G/NP0 RAD
Foi de date: C323C124F5G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C323C124F5G5TA7301
Număr parc C323C124F5G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.12UF 50V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41373 pcs Fișa cu date C323C124F5G5TA7301.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.12µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.12µF