C322C910GAG5TA
KEMETKEMET
C322C910GAG5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C322C910GAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 91PF 250V C0G RADIAL
Foi de date: C322C910GAG5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C322C910GAG5TA
Număr parc C322C910GAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 91PF 250V C0G RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238652 pcs Fișa cu date C322C910GAG5TA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 250V
Toleranţă 91pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului 0.200" (5.08mm) Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 Ripple Current - Frecvență scăzută Bypass, Decoupling
Evaluări - Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C322C910GAG5TA
Stil de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec Formed Leads - Kinked
Descriere extinsă 91pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2%
Descriere CAP CER 91PF 250V C0G RADIAL