C322C474M5U5TA
KEMETKEMET
C322C474M5U5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C322C474M5U5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
Foi de date: 1.C322C474M5U5TA.pdf2.C322C474M5U5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C322C474M5U5TA
Număr parc C322C474M5U5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 215671 pcs Fișa cu date 1.C322C474M5U5TA.pdf2.C322C474M5U5TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-4374
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose