C322C221G3G5TA
KEMETKEMET
C322C221G3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C322C221G3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 220PF 25V C0G RADIAL
Foi de date: C322C221G3G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C322C221G3G5TA
Număr parc C322C221G3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 220PF 25V C0G RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 237060 pcs Fișa cu date C322C221G3G5TA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 220pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului 0.200" (5.08mm) Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 Ripple Current - Frecvență scăzută Bypass, Decoupling
Evaluări - Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C322C221G3G5TA
Stil de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec Formed Leads - Kinked
Descriere extinsă 220pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2%
Descriere CAP CER 220PF 25V C0G RADIAL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C322C221G3G5TA7301
C322C221G3G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 RADIAL