C322C131JCG5TA
KEMETKEMET
C322C131JCG5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C322C131JCG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 130PF 500V NP0 RADIAL
Foi de date: C322C131JCG5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C322C131JCG5TA
Număr parc C322C131JCG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 130PF 500V NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58784 pcs Fișa cu date C322C131JCG5TA.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-13547
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.84mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 130pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
capacitanță 130pF Aplicații General Purpose