C321C330K3G5TA
KEMETKEMET
C321C330K3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C321C330K3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 33PF 25V C0G 10%
Foi de date: C321C330K3G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C321C330K3G5TA
Număr parc C321C330K3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 33PF 25V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 765784 pcs Fișa cu date C321C330K3G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads Spațiul de plumb 0.250" (6.35mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 33pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 33pF