C321C273K2G5TA
KEMETKEMET
C321C273K2G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C321C273K2G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 27NF 200V C0G 10%
Foi de date: C321C273K2G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C321C273K2G5TA
Număr parc C321C273K2G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 27NF 200V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 237048 pcs Fișa cu date C321C273K2G5TA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C321C273K2G5TA Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER RAD 27NF 200V C0G 10%