C321C184MAR5TA
KEMETKEMET
C321C184MAR5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C321C184MAR5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20%
Foi de date: C321C184MAR5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C321C184MAR5TA
Număr parc C321C184MAR5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 559428 pcs Fișa cu date C321C184MAR5TA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C321C184MAR5TA Descriere extinsă Ceramic Capacitor
Descriere CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20%