C321C103K1R5TA
KEMETKEMET
C321C103K1R5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C321C103K1R5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 10% 100V X7R RAD
Foi de date: C321C103K1R5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C321C103K1R5TA
Număr parc C321C103K1R5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 10000PF 10% 100V X7R RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 290290 pcs Fișa cu date C321C103K1R5TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-13982
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.250" (6.35mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose