C320C752K2G5TA7301
KEMETKEMET
C320C752K2G5TA7301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C320C752K2G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 7500PF 200V C0G/NP0 RAD
Foi de date: C320C752K2G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C320C752K2G5TA7301
Număr parc C320C752K2G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 7500PF 200V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 575548 pcs Fișa cu date C320C752K2G5TA7301.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.290" (7.36mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 7500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 7500pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C320C752JAG5TA
C320C752JAG5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 7500PF 250V C0G/NP0 RAD
In stoc: 571502 pcs
Descarca: C320C752JAG5TA.pdf
RFQ
C320C752KAG5TA7301
C320C752KAG5TA7301
Producători: KEMET
In stoc: 579738 pcs
Descarca: C320C752KAG5TA7301.pdf
RFQ
C320C752K2G5TA
C320C752K2G5TA
Descriere: CAP CER RAD 7.5NF 200V C0G 10%