C320C472J3G5TA
KEMETKEMET
C320C472J3G5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C320C472J3G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 25V C0G RADIAL
Foi de date: C320C472J3G5TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C320C472J3G5TA
Număr parc C320C472J3G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 4700PF 25V C0G RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 767548 pcs Fișa cu date C320C472J3G5TA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 4700pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului 0.100" (2.54mm) Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie Goldmax, 300 Ripple Current - Frecvență scăzută Bypass, Decoupling
Evaluări - Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C320C472J3G5TA
Stil de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.290" (7.36mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec Straight
Descriere extinsă 4700pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 4700PF 25V C0G RADIAL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C320C472K1R5TA
C320C472K1R5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL
In stoc: 262564 pcs
Descarca: C320C472K1R5TA.pdf
RFQ
C320C472J2G5TA
C320C472J2G5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 RAD
In stoc: 457911 pcs
Descarca: C320C472J2G5TA.pdf
RFQ
C320C472J3G5TA7301
C320C472J3G5TA7301
Descriere: CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 RAD