C320C223M1U5TA
KEMETKEMET
C320C223M1U5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C320C223M1U5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 100V Z5U RADIAL
Foi de date: C320C223M1U5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C320C223M1U5TA
Număr parc C320C223M1U5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.022UF 100V Z5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 321816 pcs Fișa cu date C320C223M1U5TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-4287
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
capacitanță 0.022µF Aplicații General Purpose